Valka koostootmisjaam sai uue juhatuse liikme

Valka koostootmisjaam sai uue juhatuse liikme

Taastuvenergiaettevõtte Enefit Greeni Läti äri juhtiv Juris Antužs kuulub alanud aastast tütarettevõtte SIA Enefit Power and Heat Valka juhatusse.

Valka koostootmisjaama juhatuse teise liikmena jätkab turgudeülese tootmise eest vastutav Enefit Greeni juhatuse liige Innar Kaasik. Seni juhatusse kuulunud Nadezda Kornejeva-Krumina täidab nüüd jaama tootmisjuhi rolli.

"Tänan Nadeždat pikaajalise panuse eest juhatuse liikmena. Valka on jätkuvalt meie tähelepanu all, et aidata kaasa ka Läti taastuvenergia arengule. Valkas toodame kohalikust puiduhakkest taastuvat elektrienergiat ning koostootmisega varustame Valka linna elanike kodusoojusega," märkis Innar Kaasik.

"Alates 2013. aastast oleme Läti turul üks stabiilsema hinnaga kodusoojuse pakkujaid ja pälvinud nii Valka elanike rahulolu. Oleme tänulikud Valka linnajuhtide ning elanike usalduse eest ning tunnustame head koostööd kohaliku kogukonna ja omavalitsusega," lisas Kaasik.

Enefit Green on Eesti Energia kontserni kuuluv ettevõtte, millele kuuluvad nelja turul – Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas kokku 20 tuuleparki, 4 koostootmisjaama, 36 päikeseelektrijaama, pelletitehas ja hüdroelektrijaam.